La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

0

Powiem Wam, że sam Koeman super, ale uważam niezmiennie, że to nie trener jest problemem, a zarząd. Mówimy o rewolucji - nie wiem jak ją przeprowadzić, skoro mamy starych zawodników na potężnych kontraktach, nie mamy pieniędzy w kasie, a w dobie COVID kluby nie będą nam niczego ułatwiać wydając krocie na 30-latków. Koeman przyjdzie do drużyny, w której może i będzie trzeba stawiać na młodych kosztem starych, ale jednocześnie Bartek mu powie "masz wygrać wszystko", więc kim będzie grał Ronald? Niedoświadczonym Puigem, Araujo i Fatim, czy Pique, Busquetsem i Griezmannem? Moim zdaniem żadnej rewolucji nie zobaczymy, póki Bartek nie poda się do dymisji. A samego Setiena jest mi po ludzku szkoda - został kozłem ofiarnym, a dostał drużynę pozostawioną przez Bartomeu totalnie w zgliszczach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?