La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

1

Przecież to jest żenada, że my jako kibice musimy zastanawiać się czy Leo znowu nam wygra mecz xd Zawodników w polu jest 10, a tylko jeden potrafi zrobić coś z piłką. Komu mają grac pomocnicy do przodu jak ani nie są kreatywni ani nie podadzą Suarezowi bo jak juz dostaje piłkę na walke to obrońca go dogania tyłem, a skrzydłowego nie mamy zdanego do prostopadłej

5

@Salchent Messi też chce za dużo robić.Jego role trzeba ograniczyć by inni mogli zaoferować coś więcej.Robienie drużyny pod Messiego obecnie bedzie prowadziło do nikąd.

0

@Salchent ale jak pomocnicy maja coś zagrać do przodu jak zaraz obok nich wyskakuje Messi i prosi o piłkę

2

@Cvzx a jak straci to oni muszą zasuwać żeby ją odebrać, a on se popatrzy :D

0

@Cvzx Dlatego mówię, że do końca nie jest ich winą, że nie graja do przodu bo po prostu nie ma komu. Messi im kradnie piłki, a Suarez z tym brzuchem to z seniorami miałby problem.

0

@Encore Zgadzam się, nowy trener powinien pokazać mu co ma dokładnie robić na boisku, a nie liczyć, że sam wygra spotkanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?