La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

6

Juz dziś zaczynają sie play offy w NBA.O 19:30 Denver zmierzy się z Utah a o 22:00 Toronto z Nets.W pierwszej parze raczej bez faworyta ale w drugiej już zdycydowanie jest nim Raptors.

konto usunięte

1

@Encore Mimo wszystko Denver faworytami. W sezonie regularnym wygrali wszystkie mecze z Utah, a ci będą grali bez Conleya, Bogdanovica, Ed Davisa i jeszcze o kimś zapomniałem. Rotacji nie mają w ogóle, a ich gra też nie zachwyca. Może na łeb upadłem, ale wczoraj w prywatnej konwersacji z kumplem obstawiłem 4:0 dla Jokica i spółki :d

1

@BartqRKO No własnie zapomnialem że Boga miał operacje także zmieniam zdanie i mysle ze takie 4;1

0

@Encore Conley przynajmniej 3 pierwsze mecze opusci, takze byc moze nie bedzie musial w ogole wracac, bo po tych 3 moze juz byc 0-3.
Denver to zdecydowany faworyt tej pary.

konto usunięte

0

@Encore Największą zagadką na zachodzie to jest mecz OKC z Rockets, którzy będą grali bez Westbrooka. Życzeniowo chciałbym by Paul pokonał byłą drużyną, ale z drugiej strony jeśli ktoś ma się postawić Lakers w 2 rundzie to chyba nikt inny jak właśnie brodacz z Teksasu. Widzę tam 6-7 meczów, ale dla kogo to już ciężko powiedzieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?