La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

0

Tak będąc zupełnie obiektywnym i nie ulegając fali hejtu jaka leci na LR na Bartka to wiele tych zarzutów które tutaj padają nie powinny być kierowane w jego stronę. Gościowi można zarzucić 2 rzeczy. Jedno to stawianie jednostki ponad klu a drugie to obstawianie się nikompetentnymi ludźmi. Natomiast co do transferów myślę że każdy kibic czy trener chciałby dostawać takie transfery jak Coutinho Dembele czy Griezman. To raczej wina szkoleniowca i sztabu szkoleniowego że nie potrafili tym zarządzić. Przecież nikt QS czy EV nie kazał ustawiać Coutinho na skrzydle zamiast w środku czy stawiać na siłę na Busqets mając genialnego De Jonga na tej pozycji. To ewidentne źle zarządzanie zespołem. Puiq czy Fati udowodnili w ostatnich meczach że można na nich polegać zarówno jeżeli chodzi o umiejętności i zaangażowanie. Brakowało im tylko doświadczenia i to przeraziło QS. Myślę że jeżeli wybrany zostanie trener który będzie miał wizję tego jak chce grać i będzie umiał dobierać do tego zawodnikow z uwzględnieniem ich zaangażowania i formy a nie zalug to jestem spokojny nawet i o kolejny sezon. Zawodników mamy z mega potencjałem wystarczy na nich postawić a odejście Messiego przy całym szacunku do niego może być zbawinne dla zespołu. Zawodnikiem jest genialnym ale kapitanem fatalnym. Skoro cała taktyka ustawiona jest pod niego a gosc w trudnych chwilą spuszcza głowę i się poddaje zamiast gryźć trawę to pytanie czy warto dalej na niego stawiać. To kolejny sezon gdzie Messi zawodzi w ważnych meczach. I nie chodzi o bramki czy asysty. Gość Wyczajnie się poddaje i nie biega przez co gramy 10 na 11 tak jak to miało miejsce z Roma gdzie przebiegł mniej niż Ter Stegen z Liverpoolem i Bayernem podobnie.

0

@nuter27 Raz, te zakupy były poza trenerami więc nie do końca to tak że jaki trener by takich grajków nie chciał. Bo mogą nie pasować do ich koncepcji
Dwa, co do tych niekompetentnych to bartomeu ich bronił i to długo więc to kolejny kamyczek.
Trzy, znów muszę odnieść się do Cou akurat tylko tam mógł grać, co pokazały mecze gdy grał w pomocy. Mamy 2020 a ty chcesz grać dwoma 10 które się dublują i nie bronią? Do tego w ustawieniu 433, ja uważam to za akcję z gry komputerowej. I dodam tylko że to nie pozycja była problemem bo jeden z najlepszych spotkań Brazylijczyk zaliczył jako PS. To nie pozycja jest problemem indywidualnym Cou tylko to że on chciałby robić to co robi Messi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?