- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
7
Co potrafi zrobić Koeman? Na pewno wrzasnąć. Czyli coś czego nie było w Barcelonie od czasu Luisa Enrique. Po trzech latach cichego Valverde oraz przestraszonego Setiena myślę, że ta cecha Ronalda będzie jak najbardziej na plus. Co do stylu gry to tutaj Koeman wypada wg. mnie najsłabiej z całej trójki. Pimienta i Pochettino mają tutaj więcej do zaoferowania, ich styl na pewno jest bardziej atrakcyjny. Jednak by grać atrakcyjną piłkę potrzeba do tego odpowiednich zawodników. Czyli coś czego przed wyborami w Barcelonie nie dostaniemy, nie oszukujmy się. Busquets, Rakitic, Vidal - jeśli chociaż jeden z nich odejdzie w tym okienku to będzie dobrze, a ani Pimienta ani Pochettino nic wielkiego z nimi w składzie nie ugrają. Co do Suáreza oraz Alby to jestem prawie pewien, że zostaną. A bez odejścia tej 5 rewolucja się nie uda. Dalej będziemy grać brzydką piłkę z wypalonymi gwiazdkami w pierwszym składzie. Bo na pewno nie będzie tak, że w pierwszej 11 będziemy co mecz widzieć pomoc De Jong, Monchu, Puig. Stara gwardia ma za wysokie kontrakty, będą musieli grać.
Jedyne co może ciut poprawić sytuację to jest wywarcie na nich presji, zmotywowanie świętych krów do biegania, do walki. Wrzaśnięcie na nich. Pomoże tutaj oprócz twardej ręki na pewno autorytet czyli największy atut Koemana. Jest mistrzem Europy oraz strzelił najważniejszą bramkę w historii klubu (a na pewno jedną z najważniejszych). Czy to dużo? Na pewno więcej pod tym względem niż Pimienta, który zagrał jeden mecz w historii klubu jako piłkarz, a od 10 lat jest trenerem młodzików oraz Pochettino, u którego największym osiągnieciem jest dotarcie do finału Ligi Mistrzów i przegranie go. Pamiętajmy również, że jest on zadeklarowanym kibicem Espanyolu przez co na pewno nie miałby tutaj łatwo. Koeman najlepiej się do tego nadaje. Uważam, że to właśnie tego teraz najbardziej potrzebujemy i jest on dobrym wyborem. Co innego za rok. Gdybyśmy trenera zmieniali za rok (nie wykluczone, a nawet prawdopodobne, że do tego i tak dojdzie) to również byłbym za Pochettino albo Pimienta.
Będzie nowy prezydent i miejmy nadzieję, że i rewolucja w zespole. Wtedy możemy pomału liczyć na zmianę stylu, na piękną piłkę, czyli to czym przez lata charakteryzowała się Barcelona. Ale teraz dajmy okazję wykazać się Koemanowi.
Niech ustawi gwiazdeczki do pionu. Zasłużył na szansę oraz przede wszystkim na szacunek, bo to legenda Barcy. Z najważniejszą bramką w historii klubu.
0
@Wossi61FCB co mają wysokie kontrakty do tego kto gra ? .... Puig z miejsca pierwszą 11 powinien dostać tak samo Fati ... Skoro grają i są najlepsi na boisku to mam nadzieję że dostaną nagrodę w postaci pierwszego składu
0
@Barca1922 Co mają? Szczerze mówiąc też się zastanawiam co mają. Ale widocznie coś mają skoro przez cały rok gra Rakitic, Busi, Vidal, a nie Puig. Skoro grał Griezmann nawet jak grał słabo a nie Collado czy Fati. Oczywiście również chciałbym by to forma była tutaj wyznacznikiem, ale jeśli małolat będzie grał zamiast piłkarza który zarabia 15 mln miesięcznie to prezes, a już na pewno taki jak Bartomeu zainterweniuje, bo to jest dla niego w pewien sposób kompromitacja. Zresztą co ja ci będę tłumaczył, widzimy to od dwóch lat...
0
@Wossi61FCB to od trenera zależy ustalanie składu ... Każdy który stawiał na młodych i wychowanków odniósł sukces . Więc myślę że to jedyna słuszna droga . Jak wchodzi Puig to od razu chce się oglądać mecz . Tak samo Fati . Biorą na siebie ciężar gry . Z pewnością będą mieli wąchania formy ale generalnie są bardzo uzdolnieni.
0
@Barca1922 Ze wszystkim się zgadzam z wyjątkiem pierwszego zdania. Napisałem już wyżej niestety dlaczego.
0
@Wossi61FCB oglądałeś mecze Barcy B że mówisz o taktyce Garcii i Komana
0
@jeyx77x I Barcy B i repki Holandii ;)
0
@Wossi61FCB to szanuję, myślałem że kolejny majster co nie oglądał ani jednego ani drugiego i ocenia;)