La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

1

Ktoś tutaj słusznie zauważył - Bartomeu nie zrobił żadnych zmian w systemie zarządzania klubem i zespołem. Nawet przy założeniu, że Koeman jest świetnym wyborem, a Schreuder jest geniuszem analizy rywala i potrafi świetnie współpracować z zawodnikami - tutaj jest potrzebna bardzo głęboka przebudowa. W zarządzie to wiadomo, chociaż na to nie liczę, ale drużyny też i klubu nie stać już na złe decyzje transferowe. Wydali niebotyczne kwoty na transfery, które były fatalne, teraz już nie mają tyle kasy, a w drużynie większość zawodników jest do odejścia. I mówię to całkowicie poważnie. Na koniec sezonu liczą się wyniki najważniejszych, ale i najtrudniejszych meczów. Co z tego, że Barcelona punktuje w meczach z Celtą, Leganes i Valladolidem, skoro od kilku lat w Lidze Mistrzów, nie jest realnym kandydatem do zwycięstwa. Ten sezon przegrali na własne życzenie, ale nie dało się go wygrać, skoro drużyna nie potrafi biegać, stosować pressingu, rozegrać akcji inaczej, niż podać do Messiego itd. Neto, Semedo, Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Firpo, Busquets, Rakitić, Vidal, zaraz Aleña z powrotem, Braithwaite, wiecznie kontuzjowany Dembele, Suarez który nie biega i pan piłkarz Griezmann za 100 milionów, który może i piłkarzem świetnym jest, ale w tej drużynie nie ma na niego ŻADNEGO pomysłu. Czyli co Ter Stegen poda do De Jonga, a ten wystawi patelnie Messiemu? Ile razy w sezonie coś takiego siądzie? Fati wejdzie z ławki i nam wygra każdy mecz? Nie ma kim straszyć, a żeby to zmienić, trzeba mieć wizję i pomysł na to jak ma wyglądać drużyna i dyrektora sportowego, który będzie w stanie to zrobić. To jest straszne, że Zubi odchodził w niesławie, a dopiero dzisiaj widać jak nieporównywalnie lepszy był od ostatnich dyrektorów. Póki nie zobaczę potężnych zmian na górze, nie uwierzę, że Barcelona wróci na dobre tory. Nowi piłkarze i nowy trener to jednak trochę za mało.

0

@Johnnie_Walker Podpisuję się pod tym, żadne czyszczenia szatni i żadne zmiany trenerów nic nie wniosą bez czystki na samym szczycie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?