- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
3
Nie śledzę zbytnio ani jednego, ani drugiego, jednak z dwóch faworytów do wygrania w wyborach to zdecydowanie wolałbym Laportę. Przede wszystkim, chłop już tutaj był i ma doświadczenie. Ok, też popełniał błędy, ale nie popełnia ich tylko ten, kto niczego nie robi. Uważam, że jest facetem, który jak widzi, że trzeba coś zrobić, to nie pierdzieli się w tańcu, tylko działa. Myślę, że gdyby to on był prezydentem Barcy, to rok temu zamiast wydać ponad 100 baniek na Griezmanna, dopłaciłby szejkowi tyle, ile trzeba i sprowadził Neymara.
Jednak abstrahując już od tego. Font wydaje mi się bardzo podejrzany. Gość non stop mówi coś pod publikę i wykorzystuje nerwowe chwile wśród kibiców Barcy. Wyłapuje każdy błąd Bartomeu i każdą jego decyzję komentuje tak, jakby sam był nieomylny i krystaliczny. Zgrywa takiego "ą" i "ę", mądralińskiego i strasznie mnie to odrzuca. Pierniczy non stop o Xavim i tak jak ktoś niżej napisał - nie dopuszcza do siebie innej możliwości. Dajmy na to, że Xavi zmieni zdanie (np. z jakichś powodów osobistych, czego oczywiście jemu nie życzę), albo uzna, że obejmie Barcę dopiero za 3-4 lata. I co wtedy? Font zacznie po omacku na szybko kogoś szukać?
Gadać to on sobie może wiele. Gdyby wcześniej był prezydentem jakiegoś klubu to chociaż mielibyśmy o nim jakieś zdanie. A tak to jest wróżenie z fusów. Ktoś powie, że socios pewnie wiedzą więcej od nas. Guzik prawda. Ci wspaniali socios od lat pokazują, że są mięczakami i mają wywalone, a jedyne na co ich stać, to na pomachanie czasem białą chusteczką podczas meczu, lub zebranie się w 5 osób i zwyzywanie Bartomeu pod biurem CN.
Nie wiem, czy Laporta wypali w 100%, jednak gdybym był socio, to oddałbym głos na niego (biorąc pod uwagę, że tak jak w Polsce w praktyce liczyli się tylko Duda z Trzaskowskim, tak w Barcy realne szanse mają Laporta z Fontem). Pamiętam, że jakiś czas temu były podane wyniki sondażowe i Laporta zmiażdżył w nich Fonta.
Być może część z was ma inne zdanie. Jednak dla mnie Laporta jest lepszą opcją i przede wszystkim człowiekiem doświadczonym. Font na dobrą sprawę może obiecywać nam teraz wszystko: Xaviego, Guardiolę, Neymara, redukcję zadłużenia oraz nigdy więcej koszulek w szachownicę, jednak to tylko słowa. Słowa, które wie, że wiele osób chce obecnie usłyszeć.
3
@LuisSalvano Swoją drogą. Czy jeżeli Koeman zrobi tutaj robotę faktycznie Co też możemy zakładać oczywiście hipotetycznie to czy to zwolni od tak żeby Xavi był trenerem i nagle będzie tylko gorzej? Jak się będzie wtedy sam Koeman musiał czuć podle jak zrobi tutaj robotę i nagle go wyrzucą? To mi się trochę nie podoba a jeszcze będzie miał umowę na 2 lata więc za rok sobie nie obsadzi Font Xavim i tak. Zobaczymy, czas pokaże...
2
@Coutinho007 Dokładnie tak, zgadzam się w zupełności. Font już dzisiaj powiedział, że nie zatrudniłby Koemana. Być może gość postawił wszystko na jedną kartę. Liczy po cichu, że Koeman niczego nie poprawi i niczego nie wygra z Barcą (albo max np. ligę, lub CdR) i powie: "A nie mówiłem? Od początku byłem przeciwny zatrudnieniu Koemana". A jak Koemanowi się powiedzie, to wie, że nikt nie będzie pamiętał i przytaczał tych słów z sierpnia 2020.
Jedno jest pewne. Relacji dobrych mieć nie będą, bo kto jak kto, ale Koeman zapamięta sobie te słowa i wie, że nie będzie miał u niego zaufania. A współpraca bez wzajemnego zaufania to męczarnia. Dlatego właśnie Font coraz bardziej mi podpada...
3
@Coutinho007 Myślę, że gdyby Koeman zrobił robotę i dobrze by nam szło pod jego wodzą to sam Xavi nie zgodziłby się na takie coś.
1
@LuisSalvano Obaj są do du...y, Laporta to zwykły populista, a Font ma z założenia głupi pomysł na wstawienie Xaviego, bez sprawdzenia jego kwalifikacji.
Czyli jak zwykle w Barcelonie, brak kandydatury z naprawdę dobrym i przejrzystym planem.
No ale taka jest polityka, trzeba rzucić jakieś populistyczne mięso, byle wygrać wybory.