La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

1

Jak zrobić ikonę swoją bez ramki?

Mam czarną tapetą w laptopie i chce mieć ikonę niewidoczną bez nazwy.

Po lewej zrobiony screenshot z kawałka tapety. w środku zrobiona ikona ale są widoczne ramki a po prawej folder które chce taki zrobić.

https://prnt.sc/u2qfmf

Chce żeby ikonka była niewidoczna jak ten screenshot

0

@matirix20 przede wszystkim chyba nie da się zrobić folderu bez nazwy

2

@matirix20 tyle zachodu żeby schować fap folder przed mame? xD

1

@joloskyy Da się ja zrobiłem jak widzisz na screenie :) Ale już nie pamiętam jak ale w google jest wyjaśnienie.

0

@Transu96 Trzeba w życiu kombinować. Jak będziesz grzeczny to CI prześle w screenie w wiadomości pryw. co tam jest w tym folderze.

0

@Cvzx Zrobiłem ale ramka jest, wcześniej byo ok moze jakaś aktualizacja windowsa była.

Ale denerwuje mnie to bo prawy róg pulpitu wygląda tak https://prnt.sc/u2qlct

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?