- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1185 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1185 Culés
0
4:1, ale pewni w Niemczech. Oby tak nie było.
0
@DonMatteo901 Lyon jest stawiany na tej samej linii co Barcelona... ale ten klub upadl
0
@DonMatteo901 kim jest ten Urban, że codziennie go na lr widzę? Jakiś nowy idol młodzieży tak jak Ćwiąkała?
0
@DonMatteo901 moim zdaniem Kimmich będzie kluczowy, środek pola bez niego to czasami jakiś dramat był
2
@Kuracjusz dziennikarz Eleven, specjalista od Bundesligi :D
0
@DonMatteo901 mam identyczne zdanie , Pavard musi grac a srodek z Kimmichem wyglada cacy :D jest powod ze Bayern nie zatrzyma Thiago , Bayern jest na fali i powinien to ugrac
1
@MesQueUnClub96 to dlatego go nie kojarzę. Dla mnie wszyscy z eleven są tak samo słabi i ich nie rozróżniam, no może z wyjątkiem Świecickiego którego pamiętam jak jeszcze prowadził sport raport na orange sport news czy jakoś tak xD
0
@Kuracjusz Nie no, w porównaniu do Polsatu, to Eleven aktualnie ma z 10 razy lepszych ekspertów i komentatorów :D Ja tam Bundesligi nie oglądam często, ale Pana Urbana kojarzę i nawet w miarę cenię.
0
@DonMatteo901 a on chyba nie tylko tam w Bundes się udziela, on chyba czasami komentuje FA Cup albo jest w studiu, coś takiego.
0
@DonMatteo901 od polsatu to chyba nikt nie ma obecnie gorszych ekspertów i komentatorów
0
@DonMatteo901Dla mnie zupełnie odwrotnie. Zdecydowanie wolałbym na boisku Thiago i Kimmicha niż Pavarda . Do tego PO będzie grał często na Neymara, A Kimmich jest zdecydowanie lepszy w odbiorze nie Pavard...