La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

2

Lata zaniedbań zarządu i brak planu na przyszłość uwypuklił sie piękny sposób. Już zdecydowanie wcześniej należało robić zmiany w tym klubie a nie dawanie 4 czy 5-letnich kontraktów w momencie kiedy widać że jest coś nie tak a potem mieć problemy ze sprzedażą. Koeman ma tak piekielnie trudne zadanie teraz że ja sie zastanawiam jak on tą ekipę przygotuje, zwłaszcza mentalnie. W ostatnich sezonach w LM zwłaszcza, gdy tylko przeciwnik przyśpiesza, gdy wchodzi mental i walka o życie nas nie ma. Nie ma ducha, nie ma fizyczności, nie ma schematów, nie ma taktyki. Znaczy w zamyśle ją mamy czyli "Leo zrób coś proszę" ale to nie jest taktyka tylko jakaś prowizorka. Środkowi pomocnicy czy nawet śpd biegają po bokach jak skrzydłowi, nasz bramkarz często wygląda jakby to on miał w tym zespole rozgrywać po czym wywala z kilka piłek do przeciwnika dodatkowo ich napędzając, bezmyślne wręcz idiotyczne straty wynikające z obsrania. To wszystko sie z sezonu na sezon powtarza i nie trzeba mieć IQ Einsteina by to stwierdzić

No i dzisiejsza perełka jednego z userów: "Messi może być ponad klubem". To już chyba dla mnie za dużo i dam sobie spokój bo jeszcze sie zagotuje i wylecę z banem na miesiąc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?