- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
0
Black Mirror poza pierwszym odcinkiem :D
Genialny serial dla tych ktorzy tak jak ja , lubia swietne seriale
Pozycja obowiazkowa
1
@RadekACCA Szkoda, że z każdym kolejnym sezonem całościowo serial traci na jakości.
0
@RadekACCA @tobiasson92 odkąd serial przejął Netflix następuje coraz dalsze oddalenie się od idei tego serialu. Nie ma nawet co porównywać, bo jakościowo jest to przepaść względem pierwszych sezonów.
0
@tobiasson92 czy ja wiem .Mi sie ostatni sezon podobal , szczegolnie ten odcinek z tym wirtualnym sek.em .ale to tylko moje zdanie :D
0
@RadekACCA Oglądam od niedawna i nie wiem czemu, serial z automatu otworzył się od ostatniego sezonu i idzie w dół. Ktoś wie może czemu tak? Wiem, że nie tylko u mnie.
0
@szela1899 tez tak mialem :D nie wiem czemu
0
@RadekACCA Mam nadzieję, że to nie wpływa na budowę klimatu :P
1
@szela1899 jak dla mnie serial kozak , rozwalil mnie konkretnie i szczerze powiem ze nie moge sie doczekac nowego sezonu . Obrazuje to co sie dzieje lub bedzie sie dzialo- technologia bierze gore
niektore odcinki analizowane sa na studiach jako wplyw mediow spolecznosciowych na nasze zycie itd.mojej dziewczynie w Hiszpanii lektor kazal obejrzec odciek i musieli robic glebsza analize ( odcinek z tym misiem i ratingami )
w ostatnim sezonie odcinek z ta gra i seksem mnie zmielil maksymalnie, naprawde polecam
bedziesz zadowolony bo kazdy odcinek jest inny
0
@RadekACCA obejrzałem wszystkie odcinki. Pierwsze odcinki zrobiły na mnie wrażenie, ale potem im dalej tym bardziej nudne i monotonne wszystko się stało. Jak już przyzwyczai się do tego to nie ważne co nie wymyślą to tylko równia pochyła w dół