La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

8

Jeśli City kupi Lautaro, to Jesusa łatwiej byłoby wyciągnąć z City.

konto usunięte

1

@tobiasson92 Przecież Lautaro pełniłby u nich funkcję następcy / zmiennika Aguero. Wątpię, aby Jesusa mieli sprzedać. A nawet jeśli to podejrzewam, że za grubą kasę.

1

@tobiasson92 Słuszna uwaga.

10

@LuisSalvano 3 klasowych napastników w klubie, gdzie 1 będzie grzać ławę, a 2 zwiedzał trybuny? :) Poza tym na "9" może grać także Sterling, co często Pep praktykował.

0

@tobiasson92 a Jesus może grać na lewym skrzydle, Aguero może odejść lub pełnić rolę jedynie zmiennika w swoim ostatnim sezonie w Anglii.

konto usunięte

0

@tobiasson92 No to, co teraz napisałeś ma sens :) Dlatego też ja się nie upieram przy swoim. Może być tak jak mówisz i wtedy faktycznie Jesus byłby do wyjęcia. Dużo zależy od tego, ile Aguero jeszcze pogra. Jednak mimo wszystko uważam, że tanio Jesusa nie puszczą. Na opłacenie pensji ich stać.

1

@cat_r37 City ma na liście m.in Aoura, Havertza, Lautaro, Ferrana i jeszcze paru innych. Poza tym Jesus i Pep się średnio dogadują. Jeśli City kupi Lautaro to puszczą Jesusa bez żalu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?