La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

konto usunięte

4

Obecnie nasz klub jest na samym dnie wizerunkowym albo jeszcze niżej. To trwa już od bardzo długiego czasu. Coraz to nowsze doniesienia tylko nas ośmieszają. Nowy zarząd będzie musiał się mocno natrudzić, żeby odbudować zaufanie i odpowiedni wizerunek. Wstyd, że tak ogromny klub wygląda w taki sposób.

0

@student97r Dobrze że NBA jest :D

0

@student97r Jaki nowy zarząd? Bartomeu nie podał się do dymisji po 2:8. Nie podał się też wczoraj. Nie zrobi tego dzisiaj ani jutro. Wybory są w marcu. A nowy zarząd kadencję zaczyna w lipcu. Pytanie czy wtedy będzie co ratować czy to będzie budowanie klubu od zera :(

konto usunięte

0

@Encore A przyznam szczerze, że nie oglądam. :) Czytam opisy, śledzę wyniki, czasem włączę końcówkę.

konto usunięte

0

@Azi Nowy zarząd w końcu będzie, nie napisałem kiedy. Choćby i za rok będzie musiał odbudować zaufanie i wizerunek klubu, bo jest co odbudowywać.

1

@student97r No ja akurat teraz mam trochę czasu to oglądam.Mega zaskoczony jestem poziomem meczów.Naprawde dobrze się to ogląda.

konto usunięte

1

@Encore No to bardzo się cieszę, że kibice nie są rozczarowani. :)

1

@student97r Wiadomo nie jest to tak jak powinno być ale jest dobry basket.to najważniejsze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?