- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
3
Kapitan ucieka ze statku. Taki Del Piero w drugiej lidze grał i jakoś nie uciekł. Legenda upada na naszych oczach.
15
@Brosik Del piero nie dał swojej drużynie nawet 1/4 tego co dał wam Leo mimo wszystko.
3
@Rust_Cohle Del Piero zachowywał się jak kapitan na boisku i poza nim. Messi przegrał ligę i ucieka. Del Piero grał w drugiej lidze, żeby pomóc drużynie. Wiadomo piłkarsko nie ma podjazdu, ale jako kapitan to Messi nie ma podjazdu.
3
@Rust_Cohle Był wierny od początku do końca. Myślę, że to znaczy więcej niż jakiekolwiek trofeum.
3
@Brosik Messi był wierny wystarczająco długo, po kompromitacji z Romą nie uciekł tylko czekał na lepszy projekt, po kompromitacji z Live nie odszedł czekał na lepszy projekt, po Bayernie stwierdził, że go nie dostanie.
0
@MesQueUnClub_87 Ale on jest kapitanem chłopie. Wyobrażasz sobie jak Puyol ucieka?
1
@Brosik jakoś Puyi go popiera wiec argument z dupeczki gicie :)
3
@Brosik Całą karierę odrzucał oferty od szejków, bo był wdzięczny, za to co klub dla niego zrobił, a tacy jak ty mogli być dumni, że to u nich w klubie gra najlepszy piłkarz na globie, ja wiem, że wystarczy dać palec, a ludzie zawsze chcą całą rękę, ale nie masz prawa już nic od niego wymagać.
0
@MesQueUnClub_87 Przez większość kariery wygrywał trofea, więc po co miał odchodzić gdzieś?
0
@SelloutCrowd Jaki gicie? Jeszcze kacyk męczy?
0
@VenoM Widocznie ma ochotę na kolejne, w końcu jest zawodowym sportowcem.