La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

9

Niepokojąca jest cisza:
- na temat zawodników, którym należy podziękować... Vidalu, Rakiticiu, Umtitim...
- na temat potencjalnych wzmocnień, a każda pozycja w obronie tego wymaga...

1

@Mazi Dlatego, że teraz wszystko skupiło się na Messim i ta cała szopka może się skończyć podwójnie tragicznie.

2

@Mazi Wymień okienko od przejęcia rządów przez Bartomeu kiedy klub sprzedał szybko i drogo zbędnych zawodników i szybko tanio pozyskał niezbędnych.

A jak już takiego nie znajdziesz to zacznij się zastanawiać dlaczego oczekujesz że w tym okienku cokolwiek się w Barcelonie zmieni pod tym względem?

0

@Mazi no akurat wczoraj Di Marzio podawał, że Inter wraca do rozmów z Barceloną na temat Arturo. Warto też pamiętać, że piłkarze są na urlopach przez te kilka dni. W przyszłym tygodniu temat powinien ruszyć dalej.

0

@Azi piszesz jakby taki problem był tylko i wyłącznie w Barcelonie. Wcale z tym samym problemem nie mierzy się właśnie Real, Atletico, Chelsea czy Juventus.

0

@cat_r37 W pewnym stopniu się mierzą. Ale efekty ich prac są jednak lepsze niż Bartomeu.

0

@Azi niby pod jakim względem?

0

@cat_r37 Hmm. Może mniej wydają na transfery i udaje im się sprzedać więcej zbędnych zawodników?

0

@Azi nie chodzi o szybkie tanie pozyskanie niezbędnych, a pozyskanie tych z potencjałem... Cena mnie osobiście nie interesuje - wszak nie idzie to z mojej kieszeni. A tych z potencjałem... umiemy kupować.
1) 2014 - Ter Stegen, Claudio Bravo, Ivan Rakitić, Luis Suarez
2) 2015 - Arda Turan (kozak w Atletico)
3) 2016 - Umtiti, Digne, Gomes, Alcacer
4) 2017 - Dembele, Coutinho, Semedo
5) 2018 - Lenglet, Arthur, Malcom
6) 2019 - de Jong, Griezmann, Firpo

Oczekuje, że w tym okienku cokolwiek się zmieni, bo zmieniamy trenera... i zawsze wiążę z tym nadzieje. :)

0

@Azi patrząc na obecność Jamesa i Bale w Madrycie, Lemara i Vitolo po drugiej części miasta, wiecznych wypożyczeniach Drinkwatera czy problemach Juventusu z Higuainem i Khedira to śmiem wątpić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?