La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

konto usunięte

0

Nie wiem skąd ten optymizm u Leo i wielu ludzi co do odejścia z Barcy. Praktycznie kazdy prawnik twierdzi, że Argentyńczyk nie może juz odejść za mniej niż 700 mln, a takiej kasy nikt obecnie za niego nie wyłoży. Do tego dochodzi jego ogromna pensja. Czy teraz, w czasach koronawirusa kogoś na to stać?

0

@Barney Oczywiście że może odejść.

konto usunięte

1

@Barney City PSG, jak nie mozesz odejść za mniej niz 700mln? Wystarczy ze klub sie dogadaja albo klub z messim to moze i za 1 euro odejsc.

1

@Barney Faktycznie, zapomniałem że Juventus za Ronaldo zapłacił miliard euro. Zawodna pamięć:D

konto usunięte

0

@Bykunn :D Faktycznie, zapomniałem , że rola i znaczenie Ronaldo w realu była taka sama jak Messiego w Barcelonie i Barca tez go pewnie puści tak jak real. Zawodna pamięć :D

0

@Barney No mniej więcej tak. Puszczą go taniej to jest oczywiste, pójście z Messim do sądu to wizerunkowe harakiri

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?