La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

konto usunięte

0

Jak już Messi odejdzie, to kto
powinien przejąć 10 na plecach?
najlepiej chyba Fati

0

@GadulkiGembulki Nikt. Numer powinien być zastrzeżony na zawsze.

1

@GadulkiGembulki Ja myślę,że dychę weźmie Cou,Griez chce 7
No chyba,ze przyszedłby ktoś z TOP-u choć wątpię. Więc obstawiam Cou :)
PS. @Lola120 w lidze hiszpańskiej są ograniczone numery pierwszego zespołu 1-25 :) więc nie można zastrzec numeru :)

0

@GadulkiGembulki Ta w tym wieku dac mu 10 po takim graczu... Chłop by psychicznie zjechał. Lepiej poczekać z tą 10 na godnego następce który juz bedzie miał zasługi jakieś w tym klubie

konto usunięte

0

@GadulkiGembulki Coutinho

konto usunięte

0

@RadekACCA Coutinho nie jest godny tego numeru. Lepiej poczekać na kogoś odpowiedniego

konto usunięte

0

@GadulkiGembulki tylko Coutinho jest w stanie udźwignąć ciężar tego numeru. W Liverpoolu radził z tym sobie wybornie.

1

@GadulkiGembulki jestem pewny, że właśnie Ansu byłby pierwszym kandydatem zarządu. Coutinho nawet bez tego sobie nie radzi psychicznie. Wątpię by taka presja mu pomogła.

Jedynym który bez wątpliwości miałby wystarczajacy charakter by udźwignąć ten numer jest... Pique. Ostatni sezon w klubie z "10" na plecach? Dla mnie w porządku.

Wtedy Araujo by mógł zagrać z 3 a Garcia z 4 - idealny układ.

0

@Lola120 to się nigdy nie skończy...

konto usunięte

3

@Lola120 Głupi pomysł. Niepotrzebne ograniczanie sobie kadry pierwszego zespołu, a idąc tym tropem, to trzeba byłoby zastrzec też 5, 6 i 8, bo nosili je Xavi, Iniesta i Puyol.

To do niczego nie prowadzi.

konto usunięte

0

@Lola120 Zastrzec numer podczas kiedy Messi grałby w np w City ? no trochę słabe. Gdyby zakończył karierę albo wrócił do Argentyny to ok

konto usunięte

0

@FranzMaurer to tylko numer na plecach , gdyby Messi tu zostal i zakonczyl kariere to powinni zastrzec ten numer :) to by bylo cos , tak jak w NBA no ale ...

1

@RadekACCA niewiem czy wiesz ale zastrzeżenie nr 10 oznaczałoby zmniejszenie liczby piłkarzy kadry pierwszego zespołu, bo u nas nie mogą grać piłkarze z numerami 99 czy 77 jak w innych ligach .

konto usunięte

0

@ShawnC przeciez mozna to zmienic :D

0

@RadekACCA nie można, to zasady La Liga

konto usunięte

0

@ShawnC wiem ale w przyszlosci kto wie , zreszta wali mnie kto bedzie gral z tym numerem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?