La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

konto usunięte

36

Odnoszę wrażenie, że niektórzy traktują Messiego bardzo podobnie jak piłkarze, którzy wybrali go na kapitana. Skoro jest najlepszy, to nie można złego słowa na niego powiedzieć, skoro jest najlepszy, to nie może być złym kapitanem. Moim zdaniem to niezdrowa relacja.
Messi ma ogromne zasługi dla klubu i nie chcę, żeby odchodził. Ale jeśli w 100% chce odejść, to nie ma sensu go zatrzymywać siłą. Tylko obie strony powinny zrobić to w odpowiedni sposób, bo Messi na pewno nie zasługuje na odejście w takiej atmosferze (liczę, że zostanie).
Do Leo mam przede wszystkim pretensje o jego brak wypowiedzi po meczu z Bayernem. Dla mnie ten fakt powinien dyskwalifikować go z funkcji kapitana. Po czymś takim kibice zasługują na niemalże natychmiastową reakcję kapitana, choćby było to kilka zdań.

2

@student97r No niestety.Jak wiemy zazwyczaj po sromotnych porażkach jest u Leo cisza.

konto usunięte

0

@student97r Oczywiście. Problemem nie jest samo odejście tylko sposób w jaki to załatwia. Tylnym wyjście, faxem. Przepraszam, ale taka 'ucieczka' jest typowa dla niego. Wielki piłkarz, ale bardzo maluczki człowiek.

konto usunięte

1

@Encore Nie piszę tego złośliwie. Nie ma nic złego w tym, że Messi nie jest najlepszym kapitanem. Każdy ma jakieś wady i to nie umniejsza jego umiejętnościom. :)

konto usunięte

1

@student97r Zgoda, ale Messi jest dość klasycznym introwertykiem... Tacy ludzie przeżywaja wszystko w środku...

0

@student97r polac mu!! Ja nie jestem polonista i nigdy nie umiałem ładnie pisać wyrażam podobna opinie w bardziej bezposredni sposób i oczywiście fala hejtu się na mnie wylewa i namawianie do banowania

konto usunięte

0

@masq No obecna sytuacja na pewno jest niedobra dla klubu. Może Messi za niedługo to wyjaśni.

konto usunięte

1

@Slazmi W tym nie ma nic złego, sam jestem introwertykiem. Wielu piłkarzy wydaje się mieć tę cechę. Tylko czy introwertyk taki jak Leo powinien pełnić funkcję kapitana? Nie chodzi o to, żeby na okrągło krzyczeć, ale żeby zmobilizować zawodników, wesprzeć ich. Może Leo robi to w szatni, nie wiem. Jednak jego postawa na boisku nie zawsze to nie wskazuje.

konto usunięte

0

@foczkyyyhg No ja raczej staram się używać bezpośredniego słownictwa, a co do języka polskiego, zawsze było mi bliżej do tego przedmiotu. :)

konto usunięte

2

@student97r Zgadzam się, ale to Jego wybrali, a nie On się wybrał.... Tak sądzę... Mógł nie przyjąć, fakt, ale wtedy by było, ze nie chce przyjąc odpowiedzialności lub podobne bzdety... Samo życie. Łatwo oceniać po... trudniej przewidywać i w dodatku się nie mylić. Pozdrawiam

0

@masq Hipokryzja jak nic. Messi rezygnuje faxem i ok. Koeman informuje Suareza telefonicznie, że ma się bujać - "jak tak można"?!
Pewnie mógł z kwiatami na Ibizę lecieć i mu to powiedzieć, ale co ja tam wiem :)

0

@student97r dlatego to Pique powinien być kapitanem bo jako jedyny wyszedł i powiedział jak jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?