La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1029 Culés

4

Tak zupełnie szczerze, to mam już teraz dość trzymania w niepewności, jak i braku oficjalnych wystąpień obu zainteresowanych stron. To zaczyna być irytujące!
Być może to wszytko w swoim zamierzeniu miało nieść takie uczucia, a być może jest naturalną wypadkową wielu, z pozoru małych, nieistotnych decyzji, które musiały wywołać ten cyklon, tsunami, czy inne trzęsienie ziemi.
Jak Leo chce odejść to trudno. Wielkie pożegnanie, Wielkiego zawodnika i zaczynamy nową erę!
Nikt nie lubi takich sytuacji, no ale cóż... Życie to nie tylko zabawa i wesela, to również pogrzeb i inne przykre doświadczenia.
Mam nadzieję, że Leo dogada się szybko z zarządem, a oni co do kwoty i ewentualnych zawodników na wymianę. Im wcześniej ten cały proces zostanie zakończony, tym lepiej dla wszystkich. No i istnieje jeszcze szansa, aby Leo swój Dom opóścił frontowymi dzrzwiami!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?