- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
2
Messiemu nie chodzi o prezydenta i zarząd, tylko nie wierzy w projekt sportowy. Powiedzcie co chcecie, ale JEŻELI to się potwierdzi to Messi traci w oczach. Stracić wiarę w klub? W przyszłość? Nie dać żadnej szansy na zmianę? Kapitan tak nie postępuje i mówcie co chcecie. Totti, Maldini i inni wielcy nigdy by się tak nie zachowali, Juve spadło do drugiej ligi a Del Piero został. Messi raz przegrał ligę i odpadł w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i już projekt nie ma szans na sukces? No ok. Nie atakuje Messiego, ale kapitanem zawsze był słabym, nie nadaje się do tej roli. Tylko dlatego, że jest najlepszym piłkarzem na świecie ma być przywódcą drużyny? Teraz wszyscy, że nie opuszcza tonącego okrętu bo on już dawno zatonął, no ok, ale zatonął razem z nim więc powinien zrobić wszystko, żeby ten wrak wyciągnąć na powierzchnie i naprawić. Nawet nie spróbował tylko skresil wszystko z góry.
5
@kuz 3 kompromitacje z rzędu to nic???
2
@kuz jeszcze gdyby projekt jego nowego zespołu miał być genialny a tu City od lat zalicza kolejne porażki w Lidze Mistrzów. A z Pepem na ławce odpadają niemal cały czas z o wiele słabszymi zespołami.
To ma być projekt sportowy lepszy od naszego? No śmiem wątpić.
2
@Hushovt A czyją winą są te kompromitacje? Zespołu. On nie wierzy i odchodzi, więc po pierwszej kompromitacji już mu pewnie nie zależało. Gdyby było inaczej to odszedł by po tej pierwszej z Romą.