La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

konto usunięte

3

Lionel nigdzie się nie wybiera, mam nadzieję. Nie ufam mediom, Messi ma jakiś plan, tylko czy chodzi o samego prezesa? Twarde warunki postawił skoro tyle czasu to wszystko trwa. Nikt nie poleciał, Messi ich tam krótko trzyma.

0

@marcin000019 Gdyby nie było coś na rzeczy już dawno by to zdementował.

konto usunięte

2

@marcin000019 Nic dodać, nic ująć.
Gdyby miał faktycznie odejść, to już by się pożegnał z kibicami. Później, jakby Barto blokował transfer, to ludzie by Bartusia zjedli za to jak traktuje legendę klubu.

konto usunięte

1

@Kwiatek67 Gdyby zdementował, to Bartomeu by wygrał i nie zrezygnował.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@justfootball A myślałem, że dzwonił tylko do tych, którzy już go żegnają i wiedzą o odejściu.

1

@LuisSalvano Wątpie żeby mu chodziło tylko o Bartomeu.

konto usunięte

0

@Encore Wydaje mi się, że o Barto i ogólnie politykę zarządzania klubem.

0

@LuisSalvano Barto tylko jest do Marca i Messi napewno by tak nie ryzykował.Jak dla mnie to musi mieć większy powód.Zobaczymy zresztą.

konto usunięte

0

@Encore Może też chce, aby socios w końcu dupy ruszyli i zainteresowali się klubem. Prawda jest taka, że wiele osób cieszy się, że w Barcy o wielu rzeczach decydują socios, a nie bogaty właściciel, a od kilku lat jakoś nie widać tych zalet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?