La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

3

Szkoda, że dziennikarze/media robią z tego całego transferu Leo tak wielkie szambo. Messi w tym momencie jest kreowany przez dziennikarzy na zawodnika, który wyjeb*ł się na klub i kibiców. Cała sytuacja oczernia wizerunek Leo względem fanów czy nawet ludzi, którzy nie interesują się piłką aż tak mocno. Już słyszałem teksty typu „ Leo tak naprawdę nigdy nie kochał Barcelony i teraz to tylko potwierdza „ Nie jest tak, jeżeli Leo faktycznie podjął decyzje o opuszczeniu klubu to Barcelona powinna to uszanować i nie robić problemów przy transferze. Jako kibic barcy oczywiście nie chciałbym żeby Leo odchodził ale uszanowałbym jego decyzje, jest najlepszym zawodnikiem w historii tego klubu i takich piłkarzy powinno się traktować trochę inaczej niż innych.
Mam na myśli nie robienie problemów przy transferze jeśli zawodnik wyraził chęć opuszczenia klubu.

2

@Szicek10 ale nikt mu nie robi żadnego problemu. Sam Messi zgodził się na klauzulę, wystarczy, że ją zapłaci i po problemie.

Masz ważny kontrakt to go szanujesz, to bardzo proste. Interes klubu jest ważniejszy niż piłkarza jeśli wszystko odbywa się w ramach kontraktu.

0

@cat_r37 Masz na myśli klauzule odejścia w kontrakcie Leo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?