La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

Niby tylko dwie rundy GP za nami, ale już trudno mi sobie wyobrazić, żeby dwóch zeszłorocznych medalistów: Emil i Madsen zrobili tytuł w tym roku.

Wydaje się, że w grze jest 5 zawodników - 4 z finału i Łaguta

A dzisiaj wielkie brawa dla Janowskiego - zasłużona wygrana

1

@mekston Emila bym nie skreślał jeszcze

0

@kamiVeB 7 miejsce i 12 miejsce, a przecież tych rund jest bodajże tylko 8. Ja obu już raczej skreślam. Myślę, że ktoś z tej 5 pojedzie regularnie cały cykl, albo zaliczy max 1 wpadkę, a przecież wątpliwe, że Emil wygra wiele rund.

Do tego tory - które akurat dla Emila jakieś turbo korzystne nie są - tj. Gorzów (powinien być atut Bartka choćby) i Praga. Wrocław pozwala na walkę na trasie i skoro tutaj Emil nie ogarnął, to też jednak świadczy o pewnym spadku formy. (zresztą widać to - IMME, Lublin)

O podium powalczyć można, ale straty są bardzo duże i na tytuł przy tylu rundach za duże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?