La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

konto usunięte

5

Samsung Galaxy A51 nie polecam absolutnie tego telefonu.W ciągu ostatnich 2 tygodni 6 albo 7 sztuk wróciło do nas do salonu żeby wysłać telefon do serwisu.Notoryczne problemy nie widzi karty SIM,nie działa Bluetooth i wifi.

4

@Mixtape ja to jestem zdania, że jak kupować, to najlepiej flagowce

0

@PatrychoO To różnie bywa. Większości użytkownikom spokojnie wystarczy taki telefon do 1500-1700 zł

konto usunięte

1

@PatrychoO oczywiście Samsungów z serii S bardzo dużo sprzedajemy też bardzo rzadko się zdarza żeby jakieś bóle były z telefonami.Ale Samsung ma takie modele na przykład A80 to też była masakra swego czasu telefon za ponad 2 koła a psuło się tam wszystko co tylko możliwe

0

@tomek256 znaczy wiadomo, jak ktoś ma mniejsze wymagania co do telefonu to tak. Ale tez nie zawsze te tańsze modele są wspierane, tak jak powinny być.

konto usunięte

0

@Mixtape Mam A51 juz pol roku i 0 problemow :)

konto usunięte

0

@Image to szczęściarz z Ciebie naprawdę ;) oby tak dalej bez awarii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?