La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1239 Culés

konto usunięte

0

Myślicie, że ta sytuacja może w jakikolwiek sposób wpłynąć na potencjalne zatrudnienie Messiego przez City?

Skoro sytuacja tej klauzuli nie jest jasna, a każda ze stron upiera się po swojej racji, to takie podpisywanie kontraktu jest mocno ryzykowne. Wyobraźmy sobie jednak, że to klub miał rację, a sama sprawa wyjaśni się za kilka miesięcy. Przecież to z miejsca oznaczałoby serię walkowerów dla City i odpadnięcie z walki o wszystkie rozgrywki.

Chociaż z drugiej strony, pewnie Messi nie decydowałby się na odejście, gdyby nie miał pewności, że City go zatrudni.

1

@NeroTFP nie wiemy czy sytuacja nie jest jasna. Bez przeczytania umowy to można sobie gdybać. Możliwe że Leo całkowicie zgodnie wypowiedział umowę a zarząd robi cyrk w mediach bo zdają sobie sprawę że odpowiadają swoimi majątkami za zadłużenie klubu. Więc nie tylko wywiozą ich na taczkach ale jeszcze przy okazji ograbia (nie to żeby było mi ich szkoda).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?