La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

konto usunięte

15

Argument, ze Messi ma dość bycia ofiara w Barcie po każdym blamażu jest tak głupi jak teoria płaskiej ziemi xD
Przecież jak przejdzie do City to ciagle będzie na ustach wszystkich i każdy będzie mu się przyglądał jeszcze bardziej z tego powodu jak sobie radzi i czy te City wygra LM. Jakby odpadli, czy przegrali w finale to i tak na 99% Messi byłby na pierwszych stronach gazet i byłoby gorzej niż w przypadku jak grał dla Barcy

3

@DaPi jaki blamaz? City ma przecież fenomenalny projekt sportowy co pokazują w Lidze Mistrzów co sezon.

3

@DaPi tylko, że wtedy krytyka będzie zasadna. W Barcelonie tak nie jest, bo tu nie ma drużyny i często tylko Messi tyłki nam ratował. Dostaje mu się za wszystkich, chociaż oprócz Ter Stegena, to nikt nie zasługuje na dobre słowo po tym sezonie.

0

@DaPi Jak kocham Barcelonę tak jeśli Man city razem z Leo by trafili na nas, chciałbym widzieć mine Bartka i reszty baranów z tamtej ekipy jak Messi nas wywala z LM

1

@jakubkuba07 to faktycznie kochasz Barcelonę życząc jej odpadnięcia z City

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?