La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

konto usunięte

3

Teraz zauważyłem, że Marcus Morris ma chyba jakiś problem Donciciem. Drugi atak na niego w play offach. Najpierw nadepnięcie na kostkę, które z mojej perspektywy wyglądało na celowe, teraz atak od tyłu. To zaczyna wyglądać jak jakieś "polowanie" na zawodnika.

3

@student97r Widziałem i mega słabe. Ogólnie zachowanie LAC względem Luki bardzo słabe.Zero szacunku.

konto usunięte

1

@Encore Pamiętam debatę, kiedy Pachulia podstawił nogę pod spadającego Leonarda. Sporo osób było zdania, że zrobił to celowo, a była to bardziej dyskusyjna kwestia.

1

@student97r Sam Doncic rozegrał świetny sezon. Jeszcze nie ma zespołu by rywalizować na poważnie ale od strony indywidualnej bardzo ładnie.

1

@student97r Przypomina to troche Pistons i to co robili Jordanowi, z tym ze tam caly zespol tak sie zachowywal.

Dzisiaj NBA jest inna i takie rzeczy nie maja prawa miec miejsca, ale to tka jak w pilce - jak ktos jest za dobry, to na niego poluja. Zenada.

konto usunięte

0

@YoNoEntiendoNada Zobaczymy czy to tylko jednorazowa, a w tym wypadku dwurazowa sytuacja, czy Morris będzie "czaił się" na Doncicia w kolejnym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?