La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

0

Prawdziwym pomiarem średnicy jaj dla Koemana będzie test odebrania Leo Messiemu opaski kapitańskiej. Jeśli odbierze: skala może eksplodować, jeśli nie odbierze na początku pokaże że są niewielkie. Trudne początki nowego trenera ciąg dalszy.

3

@panczo Z tego co wiem to opaskę kapitana w Barcy wybiera drużyna, albo jest to wybierane wg. "stażu".
Więc nie odbierze.

0

@Tomek_TF racja.. a powinien zrobić wyjątek dla Leo w tej kwestii.

0

@panczo Koeman ma tą druzynę poskładać do kupy aby chemia w niej była.Nie wiem czy dodatkowe podziały to dobry pomysł.Polska jest tak rządzą na na wywoływaniu wewnętrznych podziałów tak i zewnętrznych i ....z tego mamy.Ja bym stworzył mu warunki aby mentalnie wrócił do gry i jeśli przyjdzie prezes z nowym trenerem aby wspólnie podjęli decyzje czy Leo powinien zostać czy lepiej aby gdzieś odszedł.Bo kasy nie zobaczymy.Może próbować abyy skończył karierę w Barcelonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?