La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

1

Oby Koeman miał pomysł na pogodzenie na boisku Coutinho, Griezmanna i Messiego. Jeśli nie, to będziemy mieli przykry obraz trzech zawodników wchodzących na siebie.

5

@PatrychoO Jeden na lm, drugi na ll trzeci na cdr

0

@PatrychoO Albo przykry obraz jaki mieliśmy przez te lata kiedy grali na boisku.

0

@PatrychoO 4 2 3 1 coutinho lewa griezmann spo

konto usunięte

0

@PatrychoO Ja to widzę inaczej, albo Coutinho z Griezmannem wezmą sie za robotę na treningach to niech grają, jak nie to wywalić ich jak najszybciej.

0

@marcin000019 no i grajmy juniorami, proste

0

@busquets5 no tak, tylko to jest łatwo napisać. Trudniej jest ograniczyć rolę Messiego tylko do jednego sektora na boisku.

2

@marcin000019 Wszystkich wywalić tylko Messiego zostawić

konto usunięte

0

@busquets5 Lepiej juniorami niż nie starającym się Coutinho.

konto usunięte

0

@l0Messini Z kibicami Realu nie rozmawiam.

konto usunięte

0

@l0Messini 33 letni Messi wciąż lepszy niż Coutinho i Griez razem wzięci. Zamykam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?