- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1027 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1027 Culés
3
@Misanthrope rozpoczął fajną dyskusję o Judas Priest, to ja pójdę dalej. Wiem, że to będzie zadanie z gatunku niemożliwych, ale spróbujcie @Chakalaka @Coutinho007 i cała reszta.
TOP5 ulubionych utworów Iron Maiden?
Hallowed Be Thy Name
Powerslave
Aces High
The Number of The Beast
Afraid to Shoot Strangers
To tak na dzisiaj, bo jutro albo za tydzień, to może się zmienić. Chociaż trzy pierwsze raczej nie do ruszenia.
4
@NeroTFP
1. Fear Of The Dark
2. The Trooper
3. Seventh Son of a Seventh Son
4. Hallowed Be Thy Name
5. Running Free
3
@NeroTFP
hallowed by the name
The number of the beast
The Trooper
Aces Hight
The Talisman
2
@LucaBrasi @Chakalaka HBTN to chyba jeden z ich najlepszych kawałków. Praktycznie każdego, kogo zapytam, to go wymienia od razu (i znów, to też jeden z ulubionych utworów mojego taty).
I ten tekst... Fantastyczny, wywołujący u mnie ciarki.
2
@NeroTFP
Ciężko ale spróbuję.
Run To The Hills
Be Quick or Be Dead
Out of The Silent Planet
Phanthom Opera
Dance Of Death
Tak na szybko wymieniłem bo jeszcze bym mógł dodać Aces High czy Fear Of The Dark i Number Of The Beast czy The Trooper ale jakoś te wyjątkowo lubię.
3
@NeroTFP
1. Phantom Of The Opera
2. Seventh Son of a Seventh Son
3. Caught Somewhere in Time
4. Prowler
5. Wasted Years
6. Deja vu
7. Strange World
8. Alexander the Great
1
@NeroTFP Ciężko wybrać. Ironi to arcymistrzowie i mają ogrom świetnych numerów. Jak dla mnie (kolejnosc przypadkowa)
Iron Maiden (kawałek wręcz metalowo-punkowy)
Aces High
Wasted Years
Hallowed Be Thy Name
The Trooper
1
@NeroTFP z mniej oczywistych: Revelations i Children of the damned.