La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

To wszystko jest grą pod nowy kontrakt w przyszłym roku gdy przybędzie nowy zarząd.
Coś tak czuję.

1

@jacobFCB To da się mieć jeszcze lepszy kontrakt niż ma Messi ;v

5

@Encore sky is the limit.

0

@jacobFCB Coś w tym jest ;v

1

@jacobFCB jesli to prawda to stracę cały szacunek do niego. Hasło „w Barcelonie moge grać nawet za darmo” wejdzie na wyższy level.

2

@escarabajo oj No to są takie czułe słówka.
To tak jakbyś powiedział dziewczynie „jesteś największym skarbem na świecie” - niepoparte żadnymi porównaniami, doświadczeniami czy merytoryką zdanie.
Ot, taki komplement.

0

@jacobFCB nie:) i jeszcze raz nie:)

0

@escarabajo No niestety, tak jest skonstruowany świat.
Relacje społecznie zawsze były popieprzone i oparte na kłamstwach xD

0

@jacobFCB od kilku lat wkurza mnie to hasełko „grać za darmo” podpisujac kolejną podwyżkę przy kontrakcie, ale jeśli nastąpi to znowu, to przeleje czarę goryczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?