La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

konto usunięte

0

ogromnie mnie zirytował wynik finału LM, ale patrząc dziś na mecz Polaków hmmm Jeśli tamta wygrana bayernu ma dać Lewandowskiemu jedną z dwóch najważniejszych indywidualnych nagród, to dobrze że niemcy wygrali. ...
Okropnie bogaty Paryż zapewne wygra te rozgrywki w przyszłości, jednak poza Lewym raczej żaden Polak Złotej Piłki/ Pilarza roku Fifa nie dostanie, także c'mon Lewy!

1

@MESSIah16 Dla mnie najlepszy Polak w historii.

0

@lukaszbarca15 Jerzy Dudek też był kozak

0

@Mroziu Gdzie Dudkowi do Lewego.Kilka polek wyzej.

0

@lukaszbarca15 bo lewy strzela? Dudek był jednym z najlepszych bramkarzy też wygrał LM

0

@Mroziu Ale napewno nie w historii.Dla mnie Boruc byl lepszy bramkarsko.

0

@lukaszbarca15 każdy ma swoje zdanie. Dla mnie Jurek zresztą widać w jakich klubach grali obaj panowie

0

@Mroziu Dla mnie to co Boruc robil w reprezentacji to mistrzostwo.

0

@lukaszbarca15 no napewno tylko dudek to samo robił jeszcze w klubie

0

@Mroziu za to w reprezentacji nie blyszczal.

0

@lukaszbarca15 chyba się mylisz. Wogole pamiętasz te czasy? Czy tylko to że siedział na ławce w Madrycie?

0

@Mroziu Pamietam czasy jak przegrywal walke o 1 miejsce z Reina.Tylko nie mow ze trenerem byl Benitez rodak i dlatego Dudek siedzial na lawce.

0

@lukaszbarca15 nie wiem jak było nie byłem w szatni Liverpoolu ale nie wydaje mi się że był słabszy. Zresztą pewien Kirkland też bronił a był dużo słabszy niż Jurek a bronił tylko że był młodym angolem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?