La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

10

Memphis Depay: „Polacy zamiast grać w piłkę ciągle kopali nas po kostkach. To było strasznie irytujące. Nie rozumiem, dlaczego sędzia na to pozwalał.”

[Ekstraklasa Trolls]

konto usunięte

0

@adambądkowski93 Normalnie, taka jest piłka. Niech nie płacze tylko pakuje się do Barcelony xD

3

@marcin000019 Polacy dostali pięć żółtych kartek, więc to o czymś świadczy. Holendrzy wcale nie gorsi, trzy żółte kartoniki.

konto usunięte

1

@adambądkowski93 to akurat fakt sam Depay był chyba faulowany kilkanaście razy. Niektóre faule wyglądały wręcz komicznie. Jak np Bednarka czy Glika coś jak chwyt zapasniczy

0

@ksobi dokładnie, nasi obrońcy powinni poprosić van Dijka o kilka lekcji gry w obronie i wyprowadzaniu z niej piłki

0

@adambądkowski93 No Krzysiu Piątek to kryminał jeśli chodzi o poziom agresji. Van Dijkowi prawie krzywdę zrobił.

0

@adambądkowski93 Memphis, bo oni tylko udają że potrafią grać w piłkę :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?