La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

konto usunięte

2

Ponoć Willian zagrał kolejny świetny mecz. Valverde miał nosa by go ściągnąć do Barcy. To zawodnik o dużych umiejetnosciach i bardzo uniwersalny. Dyrekcja wybrała zamiast niego Malcolm.... Szkoda, bo tej klasy zmiennik przydał by się w swego czasu w meczach z trudnymi rywalami w lidze mistrzów (roma, liverpool).

0

@damian777 Malcolm'a ? Jesteś pewien?

0

@damian777 Malcoma*. Skąd pomysł na apostrof?

0

@damian777 dwie lub trzy asysty . Przy pierwszej bramce chyba nie miał asysty .

0

@ShawnC Oficjalnie dwie asysty mu zaliczono :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damian777 dalej źle xd a co do Williana, no to spoko grajek, ale wolę go oglądać w Premier League.

konto usunięte

1

@damian777 wszyscy pukali się w głowę, że Wilian stary, że słaby, a okazałoby się że lepszy niż Dembele i Coutinho razem wzięci.

konto usunięte

1

@horang Trzeci rok leci, a Willian trzyma wysoką formę. Dembele i Cou w kluczowych meczach byli 12 zawodnikiem rywali. Wilian ma świetną technikę, mógłby przetrzymać piłkę, dać się sfaulować, uderzyć z daleka, posłać dobre podanie na 40 metrów.

konto usunięte

0

@damian777 dokładnie, jak piłkarz się dobrze prowadzi, to może dać dużo jakości nawet po trzydziestce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?