La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

26

https://x.com/engineeringvids/status/1305182069144780800


To się nazywa praca " niesprzyjająca " samopoczuciu z uwagi na okolice X-X

1

@FC1899Barca Można wykonywać ciężkie i niebezpieczne prace i przyzwyczić się, poczuć w miarę komfortowo wykonując taką pracę. Chodzi tylko o to, aby zupełnie nie zapomnieć o czychających niebezpieczeństwach.
Ps. Świetne zdjęcie! Często wrzucasz ciekawe rzeczy. Doceniam i pozdrawiam.

3

@FC1899Barca @Stoiczkow No ja bym się chyba nie przyzwyczaił :D Szancun dla ludzi wykonujących takie i jeszcze cięższe/trudniejsze prace!

1

@IronSanHybrid Jasne. Dlatego też ciężkie, wymagające i niebezpieczne prace są dobrze opłacane, bo zwyczajnie nie każdy z ulicy może sobie wejść i zacząć wykonywać powierzone zadanie.
Ps. Czekam na jutrzejsze zestawienie transferowe!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?