La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1641 Culés

4

Szkoda strzępić ryja. Znowu Busquets w wyjściowym? Sparing sparingiem, ale jak kolega niżej zauważył to wyraźna sugestia, kto będzie grać obok De Jonga. To ten sam Koeman, który w wywiadach opowiadał, jak to kręgosłup drużyny nie może bazować na 30-kilku latkach (Pique, Busquets, Messi, Suarez)? Rewolucja, jak ch.

0

@Mazi jaka sugestia? Gdyby w poprzednim spotkaniu zagrali razem to może jeszcze by to miało jakiś sens.

Problem w tym, że w obu spotkaniach widzimy kompletnie inne zestawienia środka pola.

Więc nie wiem skąd te wnioski.

0

@cat_r37 obyś miał rację. Chyba wszyscy w parze z De Jongiem widzimy i chcemy Puiga. Nie przyjmujemy innego zestawienia. Busquets powinien być 4 albo i 5 zawodnikiem na def.

0

@Mazi no ja akurat w parze z De Jongiem widzę Pjanica. Idealny do roli "Schone" z Ajaksu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?