La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

konto usunięte

14

Doznajemy historycznej porażki na wszystkich polach. Srogie baty na arenie europejskiej, oglądamy plecy Realu w lidze, a do tego klub instytucjonalnie robi za pośmiewisko. Straciliśmy twarz. Po takim czymś samo z siebie ciśnie się słowo "rewolucja" tymczasem wygląda na to, że najpoważniejszymi transferami mogą być powrót Coutinho z wypożyczenia i ozdrowienie Dembele. Brak słów na to wszystko. Ten sam zespół dopiero co poniósł kompromitację 8:2, a tutaj wygląda na to, że przestawienie paru klocków to będą te wielkie zmiany. Wywietrzenie szatni z choćby Suareza czy Busquetsa to wydawał się mus, a zanosi się, że odejdzie Rakitić i może Vidal i to za darmo. Tak, Barca puszcza graczy za darmo kiedy w pustym skarbcu świszczy wiatr. W ekstraklasie zarabia się więcej na piłkarzach. W Barcelonie natomiast docenia, że ktoś może odejść za friko bo zaoszczędzą na pensji. Ręce opadają.

5

@Ratamahatta Szczerze? Najważniejsze to pozbyć się wrzoda WRZODÓW czyli Bartomeu.

Reszta to szczegóły.

1

@Ratamahatta Ale nie trzeba transferow do rewolucji. Jak ja przeprowadzasz, to pokaz jaja tym co zostaja na sile i nie stawiaj na nich + to samo z tymi, ktorych nie chcesz i staw na mlodziez.

2

@Ratamahatta Wystarczy popatrzeć na kontrakt Busiego do 2023 roku bodajże i widać wyraźnie jakim Barto jest ręcznikiem. Gadamy o gościu który był już dawno temu kwestionowany czy powinien grać w tym klubie. Przebłyski dawnej świetności ale jak przychodzi co do czego i trzeba pokazać sie z jak najlepszej strony z gigantami to nagle zonk bo on już nie dojeżdża. To sie skończyło, ci goście powinni max 2 sezony temu wyfrunąć do MLS czy Chin na emryturę bo ich czas już sie skończył. Naprawdę podziwiam niektórych że Busi nagle na ławke pójdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?