- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
0
Bartek ewidentnie zamiata pod dywan burdel który stworzył. Inaczej nie da się wytłumaczyć tego że jeszcze nie podał się do dymisji.
1
@prokofiew A dlaczego miałby się podać skoro ma ważną kadencję? :D
1
@Bykunn Faktycznie nie ma powodów aby tak robić...
https://stejk.org/img/252e730851c3d51aa2c40b96bd238058.jpg
2
@Bykunn a dlaczego czasami ludzie się podają do dymisji jak mają ważne kadencje?
0
@arasz1819 A nie wiem :D Może czują że się wypalili :D Bartomeu najwyraźniej nie. Teorie o zamiataniu brudów są mocno zabawne :D
1
@Bykunn no pewnie, że zabawne. Wszystkie transfery były przejrzyste, działania zarządu racjonalne i wcale nie na szkodę klubu. Jakieś audyty? A po co to komu. Oznaczę Cię i wtedy pogadamy jak Bartomeu będzie jechał do prokuratury niekoniecznie z własnej woli.
1
@arasz1819 Były audyty i nic nie wykazały :D Myślisz że układ jest tak wielki jak Pereza z sędziami na całym świecie? Być może. Oznaczaj nie ma problemu, nie widzę powodu żeby się nie przyznać do błędu jeśli będzie trzeba. Ja niestety was wszystkich nie oznaczę (bo za dużo was) jak się okaże że znowu trzeba będzie komuś fałszywie oskarżanemu wypłacać odszkodowania.
0
@Bykunn to oznacz tylko mnie jako przedstawiciela. Audyt to jest tylko informacja, że jest problem (wykazał, że faktury były rozbijane co było niezgodne z przepisami). Dopiero ktoś niezależny, kto wejdzie do biura po Bartomeu zrobi prawdziwy "audyt" i wtedy jeżeli wszystko będzie cacy to zwrócę honor i przyznam się do błędu. Odszkodowanie to nie płacimy my tylko jeżeli już to Rosell będzie się od państwa go domagał. Nie zapadły chyba jeszcze żadne decyzje z tego co wiem.
0
@prokofiew nie da się inaczej wytłumaczyć? A kto dokończy okienko transferowe jeśli Bartomeu odejdzie już teraz?