La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

8

Zabawne, trochę straszne i lekko żałosne są niektóre komentarze i reakcje na ostatnie wydarzenia w sejmie.
Np. pani Magdalena Ogórek dotąd zwolenniczka naturalnych futer, zmienia zdanie i obecnie ( zupełnie nie na potrzeby etapu i pracy w TVPis...) namawia do rezygnacji z tego rodzaju ubrań. A już kompletnie zabawne jest to, że apeluje o ograniczenie konsumpcjonizmu...
Jakże idealnie w czas pani Magdalena poczuła skąd wieje wiatr i czym prędzej ustawiła odpowiednio swoje żagle. Brawo za refleks dla pani Magdaleny! Jest to na pewno szczere i zupełnie nie jest podlane gęstą hipokryzją.

Jeszcze lepszy jest pan poseł Suski, który raczył tak się wypowiedzieć : "Moim zdaniem ktoś, kto ma życzliwe spojrzenie dla okrucieństwa, nie powinien być ministrem sprawiedliwości”.
Zostawiając zupełnie na boku czy ktoś lubi, czy też nie lubi pana Ziobrę, czy uważa go za dobrego, czy też za złego ministra, to te słowa pana Suskiego są kuriozalne.
Bardzo sprytnie gra na uczuciach odbiorców, ale jednocześnie uważa ich za kompletnych debili. Bo liczy na wyłączenie racjonalnego myślenia, a pozostawienie jedynie buzujących emocji. Do tej pory był dobry, ale się okazało, że popiera fermy futerkowe i jest już okrutnikiem i barbarzyńcą, przez co nie powinien być ministrem sprawiedliwości...
Dla mnie kuriozum niczym z filmów Barei.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?