La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

konto usunięte

1

Plebs dziś oglądał jakiegoś tam Harrego... Ja tym czasem korzystam z łaski publicznej telewizji oglądając arcydzieło Hobbita!

0

@Agent005 nikogo jakiś karzeł

4

@Agent005 jakiego trzybita?

2

@Agent005 W jednym zdaniu Hobbit i arcydzieło to obraza dla wszystkich genialnych filmów

konto usunięte

1

@Agent005 hobbit to nie arcydzieło a zaledwie dobry film. Miej,że litość.

konto usunięte

0

@PatrychoO Pisz za siebie

konto usunięte

0

@Transu96 Trzybit to skrót od trzech części arcydzieła Hobbita?

konto usunięte

0

@Bykunn Może to po prostu jeden z nich?

konto usunięte

0

@Hushovt Ty też miej litość dla Hobbita :D

0

@Agent005 No nie.. Jestem fanem Tolkiena, kiedyś byłem ultra fanem ale nie mam czasu już ;/ Po pierwszej części Hobbita wyszedłem z kina tak zły że obiecałem sobie nie oglądać tego więcej. Oczywiście nie dotrzymałem słowa obejrzałem jeszcze pół drugiej części ale żenadometr już dobił do końca skali

konto usunięte

1

@Bykunn Aż tak? Ja może trochę z tym arcydziełem wyolbrzymiłem, ale fajnie mi się to ogląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?