La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

3

Robię sobie maraton Hobbita i Lotr przed studiami. Film dziennie. Zaczynam właśnie pierwszego Hobbita - chronologicznie. Już mam łzy w oczach. Tam czuć taką nostalgię, ta muzyka... to robi taki klimat.
Legendarne filmy, wiadomo, filmowy Hobbit to już raczej hołd dla Władcy Pierścieni, ale... legenda trwa dalej

1

@Moriarty Ojej ależ się nie zgadzam :D Jako fan Tolkiena nie znoszę Hobbita i ich bezczelnego skoku na kasę

konto usunięte

0

@Moriarty Hobbit to tylko lub aż dobry film i nic więcej.

1

@Moriarty koło władcy to to nawet nie stało

konto usunięte

2

@Bykunn wiem, wiem... jako fan kina zauważam te braki, często koszmarne, puste dialogi, tragiczne comic reliefy, naciąganie akcji, żeby zmieścić to w trzech filmach.. ja to wszystkie wiem i dostrzegam. Ale przymykam oko i kupuje ten świat na kolejne, dodatkowe 9 godzin. Pozdrawiam!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?