La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

3

Koeman teraz nie liczy na Puiga? Akurat teraz, 2 tygodnie przed zamknięciem okna się spostrzegł, że coś z nim jest nie tak?

To by było logiczne, gdyby mu to zakomunikował 2-3 tygodnie temu, a nie teraz.

0

@Bartek22 też mnie to zastanawia, niedawno w wywiadzie chwalił że on jak i Pedri ma świetną przyszłość przed sobą.

6

@Bartek22 Może najpierw chciał go zobaczyć na boisku i podczas treningów i dopiero wtedy podjąć decyzję, to brzmi bardziej logicznie niż od razu z miejsca go skreślić.

0

@Bartek22
Po to były 2 mecze towarzyskie aby mógł podejmować decyzje.
Skoro chce się go pozbyć to oznacza, że nie nadaje się do nowego projektu, proste i nie trzeba tego tłumaczyć. Koeman miał mieć wolną rękę, miał tworzyć nowy projekt, miał wyciągnąć z łajna klub, więc nie wątpmy w jego słuszność decyzji, ma być tak i kropka. Mnie Puig od początku nie przekonywał, szybki, zwinny, ale chuchro małe i chude jak latawiec, mocniejsze ekipy potrafią go w szybki sposób wyłączać z gry.

konto usunięte

1

@monsterrize Iniesta Xavi też byli chucherkami...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?