La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

5

Już mi się odechciewa słuchać o nieudolności zarządu, transfer Neymara rozpoczął pewien proces który powinien się zakończyć na Coutinho. Transfer Griezmana jak wiemy był niepotrzebny, oraz kosztowny co nas obciążyło dosyć znacznie. Barca się przez to lekko mówiąc... Wpadła w problemy finansowe, a pandemia zredukowała przychody do minimum i nagle zaczęło brakować na wszystko..
Dobrze wiemy że gdyby nie covid to za 111 milionów przyszedłby Lautaro i w tedy by się dopiero problemy zaczęły.
Dziś Barca ma 10 milionów za Arthura, 2,5 za Vidal- Rakitic i 2 plus zmienne za Cuence, odejdzie jeszcze Suarez i Semedo i to wszystko to rozważne ruchy.

Bo co miał zrobić zarząd? Musi pozbyć się tej listy płac jak tylko może bo nieodrobimy tych słupków nawet z racji tytułów. Vidal, Rakitic i Suarez musieli odejść i oddanie ich za darmo w normalnych warunkach było by głupie, ale w obecnych? To jedyna deska ratunku, żeby to wszystko mogło zacząć funkcjonować. Zarząd nalał piwa i NA SZCZĘŚCIE Bartomeu nie jest abstynentem i choć trochę sprzątają. Za rok odejdzie Pique i nie dziwię się, że na zabij szukają Garcii i ogrywają Aroujo. Sytuacja jest dramatyczna j dobrze że zaraz nowe władze to wezmą

0

@jeyx77x nikt nie ma pieniędzy poza Anglia, każdy oglądał jak w ostatnim czasie grał Vidal, Suarez i Rakitic, którzy w dodatku są grubo po 30. Za nich nie da się wciąż więcej

0

@jeyx77x No jak dla mnie to jednak transfer Coutinho był niepotrzebny a kolejna 10 to tylko potwierdzenie pustostanu umysłowego ludzi odpowiedzialnych za transfery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?