La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

2

Powiedzcie mi jak można oddać takiego napastnika jak Suarez do Atletico za 6 mln? To jest k*rwa żart.

0

konto usunięte

1

@Anonymus0608 oddaje się za darmo, ten został sprzedany za 6 mln :) plus 15 mln pensji.

0

@Anonymus0608 to jest rzeczywistość i rewolucja

1

@Anonymus0608 Wnoszę o wprowadzenie algorytmu, zastępującego dwa ostatnie słowa Twojego posta na słowo 'Bartomeu' - jedno i drugie można stosować zamiennie.

1

@Anonymus0608 Lepiej pozbyć się Suareza za darmo i kupić jakiegoś młodego, solidnego, głodnego sukcesów napastnika, z którym będziemy mieli większe szanse na puchary, niż trzymać tu Suareza i kolejny sezon w dupę.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Oczywiście, że lepiej, ale nie przyjdzie do nas nikt dobry i młody, a Suarez pewnie bedzie sie bił o Pichichi w tym sezonie

0

@Anonymus0608 Memphis Depay

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Depay nawet w połowie nie jest tak dobry jak Suarez

0

@Anonymus0608 Jest lepszy niż obecny Suarez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?