La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

0

Co serialowe żuczki sądzą o Sukcesji? Skończyłem właśnie Suits i tak szukam na czym oko zawiesić. Mam Ozark s03 albo Sukcesję. Ozark znam, a tą druga pozycję tylko z recenzji. Ktoś, coś?

konto usunięte

0

@Jordi10 ze to jeden z najlepszych seriali ktore wyszly ,Pierwsze odcinki spotkaly sie z roznymi opiniami , ale pozniej serial wymiata :)

tak wyglada biznes i robi sie interesy , taki jest rowniez jezyk .HBO wie co robi , biznes z topu przeniesiony na blizsze realia

co do Ozark S3 to dobry serial ale nie umywa sie do Sukcesji

Poza tym jesli szukasz dobry serial to polecam Gomorre

0

@RadekACCA Gomorra i Peaky Blinder obejrzane, czekam na kolejne sezony. A za opinię dzięki. Po Suits wkręciłem się w te nowojorskie korpo-klimaty i chyba miałem nosa co do Sukcesji. Bo tutaj tego korpo syfu - oczywiście z korzyścią dla serialu - powinno być dużo więcej. Narazie pierwszy odcinek za mną. Scena z chłopcem, któremu obiecuje się 1mln$ za home run zapowiada niezłą jazdę.

konto usunięte

1

@Jordi10 dopiero sie rozkreca :) mnie juz same intro rozwala , szczegolnie muza jak przy kazdej produkcji HBO .Od Soprano , po The Wire , Gre o Tron az po sukcesje .

szczegolnie Logan Roy jest fantastyczny a serial to prawdziwy majsterszyk

milego ogladania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?