La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

0

To ze Alena jest wyżej to nieporozumienie, zgodzę się. Ale abstrahując od tego, wszyscy chcą Puiga bo zaangażowanie, bo biega, bo walczy i świetnie wyglądał w koncowce sezonu. Z drugiej jednak strony jakikolwiek nołnejm który miałby wydolność i biegałby 90 minut byłby lepszy od tych wszystkich naszych człapaków. Teraz, skoro Koeman daje im wycisk na treningach. Nagle wszyscy (poza Busim) przypomnieli sobie jak się biega, walczy, i jest się zaangażowanym w grę. I tym samym, Puig wyglada przy nich blado. Może:)

0

@escarabajo Nie widziałem tego w meczu z potężnym Elche.

1

@Coutinho007 czekam z opiniami do oficjalnych meczów. Z reszta to tylko moja gdybanie:)

2

@escarabajo Alenia jest tylko dlatego wyżej że na pivocie może grać realnie, Puig może tam grać z trzecioligowcami i w grach komputerowych zwłaszcza jak ludzie ustawiają go w drużynie z Messim i Cou którzy wręcz kochają pomagać w obronie.

0

@Gall i taką opinie szanuje:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?