La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1571 Culés

5

Jak tam intencji zagrania ręką nie było... ale drukarnia xDDDDDD

0

@IronSanHybrid Zakładam że w 99% nie ma intencji zagrania ręką. Przecież wszyscy wiedzą, że tak nie można.

0

@Pressinho No w wielu przypadkach jest bo chcą przeszkodzić rywalowi w dojściu do piłki.

0

@IronSanHybrid Tu Bartra właśnie to robił. Mayoral wszedł przed niego i gdyby Marc nie wygarnął tej piłki ręką oddałby strzał na bramkę.

0

@Pressinho Był pchnięty, nie patrzył na piłkę i nie kontrolował toru jej lotu więc jak dla mnie ręka przypadkowa.

0

@IronSanHybrid Bartra też trzymał Mayorala... Przegrał walkę o piłkę i niestety dla nas i Betisu upadł w taki sposób.

1

@Pressinho walka była obopólna, ale jak dla mnie ręka przypadkowa.

1

@IronSanHybrid jak najbardziej, ale przypadkowość w kontekście strzału na bramkę nie ma znaczenia. Sugestie są takie, aby gwizdać. Problemem są przepisy, które nie są jednoznaczne w przypadku zagrań ręką.

1

@Pressinho Gwizdnął i się wybroni, ale jakby tego nie zrobił też by się broniła taka decyzja. Co do przepisów pełna zgoda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?