- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 860 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 860 Culés
37
Nadchodzi!
0
@BarcaInfo myślisz, ze jest realna szansa na transfer Erica Garcii jeszcze w tym okienku? Właściwie City ma na pozycji stopera Stonesa, Ake, Laporte i teraz dochodzi Ruben Dias wiec nie wiem czemu mieliby jeszcze trzymać Erica..
0
@BarcaInfo No to jeszcze tylko Depay. Tylko nie wiem, dlaczego dopiero za tydzień złożą ofertę...
1
@tomasz.s94 Barcelona ma bardzo ciężką sytuację finansową, a jeszcze mówi się o Depayu. Obstawiam, że ciężko będzie sprowadzić chociaż jednego z nich.
0
@LuisSalvano Raczej będzie Dest, Garcia i koniec.
0
@BarcaInfo myślę, ze dużo zależy od formy płatności za Desta. Podobno City oczekuje za Erica 18 mln wiec może starczyłoby z pieniędzy za Semedo. Jeśli chodzi o Depaya to myślę, że czekają ze złożeniem oferty ponieważ muszą skombinować pieniądze np. ze sprzedaży Todibo, Rafinhi, Firpo czy Braithwaite..
0
@Coutinho007 Nie wierzę, że odpuszczą Depaya, tym bardziej, że to wydatek max 30 baniek.
0
@LuisSalvano dlatego, ze podejrzewam, ze z hajsu za Semedo to starczy max na Desta i Garcię a na Depaya muszą pozbierać np. poprzez sprzedaż Todibo, Rafinhy czy włączenie do operacji Umtitiego..
0
@LuisSalvano Rafa i Todibo musieli by odejść i Braithwaite żeby było na Depaya dodatkowo.
0
@Coutinho007 może uda się opchnac wspomnianą trójkę gdzieś do Anglii, tam nienajgorzej płaca. Moglibyśmy dogadać się z Lyonem co do płatności i np. wypożyczyć im w ramach tego dealu Umtitiego. To by miało ręce i nogi..
0
@Coutinho007 Przecież Romano podał info, że wystarczy odejście Suareza (a tym samym zaoszczędzenie kupy kasy na jego pensji).