La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

2

Pierwsze 15 minut drugiej polowy i FDJ o wiele lepiej od Busiego do przodu, ale z tylu jeszcze gorzej, niz w 1. Nie chce wiedziec co dalej funduje FDJ w drugiej polowie z gra z tylu.

2

@Rewolucja123 I Busi i De Jong nie są w optymalnej formie jeszcze. Liczę, że z Celtą będzie inaczej i że zagra piękny Bośniak brodaty.

2

@Coutinho007 Busi przynejmniaj nie popelnil takiego bledu, po ktorym bylo naprawde groznie poki co. :D FDJ juz 2 takie popelnil. Po jednym byl gol, ale spalony. Mimo wszystko 2 polowa w ofensywie wydaje sie o wiele lepszy, jak w 1 polowie.

1

@Rewolucja123 No De Jong zagrał jak zagrał nie wiem, może gra z Busquetsem mu nie leży.

1

@Coutinho007 Wlasnie to nie gra z Busim. On popelnia indywidualne bledy. To nie wina zlej wspolpracy, ze decyduje sie zwolnic akcje, oddac pilke rywalowi, nie kryje pilkarza.

1

@Rewolucja123 Dziwne, że jak Busiego nie było na Boisku to De Jong i Ivan potrafili grać świetnie.

0

@Coutinho007 Nie analizowalem meczu, gdzie obaj grali swietnie. Analizuje Villareal i poki co gra przecietnie. 6.0 to maksymalna ocena by byla, ale wole postawic mu 5.5 poki co.

1

@Rewolucja123 No tak zagrał słabo, ale czy Busi zagrał lepiej? No nie powiedział bym. De Jong wyglądał jak by koncentrację tracił.

2

@Coutinho007 Zagrali na podobnym poziomie. Busi bez fajerwerkow, ale mial drobne przyspieszenia akcji poprzez dobra gre na malej przestrzeni, a FDJ odwrotnie. FDJ zle sie ustawial w obronie i kryl, a Busi mogl 2 karne sprokurowac. Mimo wszystko ocena FDJ 5.5 i Busi 5.5 na koniec jest sprawiedliwa, ale mam dopiero 78 minute i zobaczymy, czy FDJ pogorszy swoja ocene. Jutro wrzucam analize obu graczy i powiem kto wygladal lepiej, a kto gorzej. E. Skonczylem na 80 minucie, wiec jakos pod wieczor jutro wleci analiza. Tak na szybko z pamieci napisane.

1

@Rewolucja123 A jak tam CS? Pograj sobie w Black Ops 3 przez neta, tam dopiero masz Blitzkrieg ^^

2

@Rewolucja123 Jak to Busi nie popełnił błędu, po którym było groźnie? Przecież w 1 powie po jego niecelnym podaniu (niejedynym w tym meczu) poszła moim zdaniem groźna kontra.

1

@Tomek_TF pisze z tel, wiec zadnego screena nie ogarne, ale w 23:51 zle podal i Villareal probowal skontrowac, ale nasi przejeli. Raz prawie sprokurowal karnego na poczatku, ale nie odgwizdal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?