- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 728 Culés
14
Mapy google :D
https://x.com/neurophate_/status/1310852501630050304
2
@IronSanHybrid Griezmann jaki słaby, czemu nie szczela bramek?!
16
@IronSanHybrid Strasznie to wyglada w przypadku Griezmanna, koledzy ewidentnie nie chca z nim grac.
7
@IronSanHybrid Widać, że Griez nie ma z kim grać. Busi i Roberto? Wolą podać do boku lub do tyłu (ewentualnie do Messiego), niż poszukać Grieza...
2
@TheNekro94 Tak. W drugiej polowie mial chyba z 4, 5 wyjsc i Busi z FDJ nie podawali do niego, ustawial sie do rozciagniecia gry i tez malo pilek.
0
@TheNekro94 no cyrk straszny, może to plan trenera żeby rozciągał gre?
1
@IronSanHybrid Mam wielką nadzieję, że w meczu z Celtą Miralem będzie podawał do Grieza
0
@Jakchcesz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9060672#comment-9060672
0
@Joe_Pesci wiem, czytałem. Mój komentarz był karykaturą komentarzy użytkowników którzy nie oglądają meczów a komentują "słabą" grę Grieza.
1
@IronSanHybrid Zadziwiające. Wydawać by się mogło, że grając dwoma pivotami powinno być multum podań od stoperów do pomocników. Tymczasem takie relacje u nas w ogóle nie występują! Piłki przekazywane są niemal wyłącznie do wahadłowych. I to oni ewentualnie przekazują piłkę do rozegrania jeżeli nie da się jej zagrać do przodu. Wróży mi to problemy z wyprowadzaniem piłki w momencie gdy odetniemy Albę i S. Roberto od podań - przy rywalu stosującym wysoki pressing. Z drugiej strony nasi wahadłowi pasują do tej roli idealnie.
Widać też dobrą współpracę Busiego z Leo (oni chyba rozumieją się bez słów) ale dziwi mnie znikoma liczba podań na linii FdJ - Messi/Cou. Intuicyjnie podejrzewałem że z dwójki pivotów to Frankie dostanie więcej opcji do rozgrywania a nie Busi.
0
@IronSanHybrid Wygląda jakbyśmy grali w 10 :)
0
@YoNoEntiendoNada No to chyba musi być jakiś powód, dlaczego chłopaki wolą klepać piłe z 17-letnim młokosem, a nie z panem gwiazdorem. Chłop tu ewidentnie nie pasuje od samego początku.
1
@IronSanHybrid
Prawe skrzydło wygląda trochę na amputowane. Po rozmiarze kropki można by pomyśleć, że gramy z dodatkowym bramkarzem w polu, a nie z napadziorem. Ciekawe czy ławka ma podgląd live na to co dzieje się na boisku ze statystycznego punktu widzenia. Można by jeszcze w trakcie meczu dawać wskazówki zawodnikom, którą stroną powinni teraz próbować zaatakować żeby zaskoczyć przeciwnika i/lub rozciągnąć grę.
0
@IronSanHybridWychodzi z tego że dla kolegów z drużyny Griezmann jest niewidzialny.
1
@FranzMaurer Pewnie, ze nie pasuje, bo jego optymalna pozycja to nie atak, nie skrzydlo, ale drugi napastnik/10 i generalnie tam, gdzie naturalnie sie on porusza, tam biega Messi.
Juz przy pierwszym podejsciu Barcy pod Grieza, logicznie ci znajacy jego profil zastanawiali sie, gdzie on niby ma grac - ale duzo dzieci sie cieszyli, gwiazdor. Duzo casuali sie coeszylo, bo to czolowy pilkarz jednego z rywali. Ci, ktorzy ogladali Grieza i Atleti dobrze wiedzieli, ze to desperacki zakup.
0
@IronSanHybrid Mówienie o formacjach typu 4-2-3-1 czy 4-3-3 mija się z celem, bo w praktyce gramy np. 2-5-3.